הבית > חדשות > תוכן

בקר LED היא המפתח בפיתוח של חדשנות

Jan 14, 2016

הקדמה:
LED בקר תעשיית המסע רחוק, גם כהה מאוד, donand #39; t יודע אם זה ילך אבד. אבל אם הפסיק בשלב זה, את donand #39; t שמגיע כל פיתוח, תמיד תישאר שם, עד פיזור. היום ב #39; s הפיתוח הכלכלי במהירות גבוהה, יותר ויותר מפעלים הבין את החשיבות של חדשנות, חדשנות כפי שהנשמה של ארגון, הכרחי, לא משנה כמה מבריק של מוצרים היא גם תהיה andquot; dateandquot; או andquot; universalandquot; היום! רק פריצת דרך חדשנות מתמדת, ניתן לפצל ג'ינג ת'ורן, כל הדרך קדימה.

רגע, המתחרים. כדי לשרוד
הפיתוח של סיני LED בקר תעשיית למרות רק למעלה בקרוב, אבל התחרות היא קשה מאוד. בפרובינצית גואנג-דונג סומכת על עיר החוף של הים הוא גם נחלתם של אזור כלכלי מיוחד, תעשיית אלקטרוניקה הכי מפותחת, הבקר LED כאן התפתחות מהירה להגיע, באותו הזמן הוא גם תחרותיים ביותר, אנחנו רק באמצעות חדשנות מתמדת כדי לשנות את עצמו כדי לשפר את התחרותיות שלהם. מפעלים בקר LED צריך לחזק את כוח אדם מקצועי וטכני הדרכה, כדי ליצור randamp גבוהה רמת ויציב; צוות d; עליו באופן פעיל לבנות סביבה אוהדת, לקדם את הפוטנציאל של הטכנולוגיה הקיימת באופן מלא שוחרר, לקדם את זרימת כשרונות חדשני לארגון, לחזק את מנגנון תמריץ של כישרון.

שלוש, חדשנות, ועוד מגוון של שמות
תעשיית LED בקר ומערכת שלט LED, וכו '. מערכת שלט LED הנוכחית צריכה להיות ברציפות כדי לחזק את טכנולוגיית הליבה מפתח המשנה פיתוח התעשייה והמחקר בטכנולוגיות חדשניות. LED תעשיית התחרות, המפתח טמון טכנולוגיית הליבה של התחרות. מערכת שלט LED בכמות הגשת בקשה לפטנט במדינה שלנו הוא פחות, ולכן, חייבים להגדיל השקעה במדע וטכנולוגיה, במיוחד עבור מערכת שליטה מרחוק epitaxial LED, צ'יפ טכנולוגיות מחקר ופיתוח. במקביל, לחזק את ההגנה על זכויות קניין רוחני, הקמת פלטפורמה שירותי נתונים פטנטים, לשפר מפעלים בתעשייה כדי להאיץ את החדשנות הטכנולוגית התלהבות ומוטיבציה, להפוך את טכנולוגיית הליבה כדי לקדם את תעשיית פיתוח מהיר של מנוע חשוב.
תוף מייבש רשת חגורה מייבש בתוף בודד מייבש שלושה ספריי החזרה מייבש פחם תנור ציקלון מפיק גנרטור גז