הבית > חדשות > תוכן

מנורות LED dimmable, שאינם Dimmable

Dec 08, 2015

רבים retrofit LED מנורות נמכרים בשתי גרסאות; dimmable, שאינם dimmable. יהיה עליך לבחור את סוג הנכון עבור מעגל התאורה שלך.

במשך מספר שנים ליצרנים כבר מציגה מנורות LED אל השוק עם המטרה הסופית של החלפת ליבון, נורות CFL. העיצוב של מנורות אלה התפתח פתרונות שאינם dimmable פשוטה מאוד, לפתרונות dimmable מתוחכם אבל יקר, אז סוף סוף לפתרונות dimmable חסכוני יותר.

מנורות LED עמעום יכול לחסוך באנרגיה ומשנה את המראה החזותי ומצב הרוח של השטח שלך. באפשרותך להשתמש מנורת LED dimmable במעגל dimmable. אין להשתמש מנורה שאינם dimmable במעגל dimmable שכן היא עלולה לגרום נזק המנורה, או מעגל. מנורות אינטגרלי מסומנים בבירור dimmable או הלא-dimmable על האריזה ועל המנורה.

רוב dimmers מותקן היום נועדו לשמש עם מעגלים ובעוצמת לנהוג מנורות הלהט המסורתיות שהיו כולם די אחיד ובלתי dimmable מאת רק שינוי מתח. מנורות LED הן מצד בחשמל ומורכב יותר. נורת LED הוא מוצר מוצק בנתה המעגלים (נקרא נהג) זה לוקח מתח גבוה AC הקלט הנוכחי וממיר אותו מתח נמוך DC הנוכחי לכונן הנוריות. יתר על כן מפרט התקן אינם אחידים על פני תעשיית LED.

הם סוגים שונים של dimmers המותקן בתים ומשרדים של מפרטים שונים (למשל התנגדות; מתקדמים, נגררים-edge ואלקטרונית). אז בעת שימוש חדש מנורות LED עם dimmers הקיים יש ההתאמה של הטכנולוגיה עם חדש אשר עשויה להיות מאתגרת.

התאמת החדש והישן

מנהל ההתקן במנורות LED dimmable עשוי לעבוד עם סוגים רבים של דימר אך לא את כולם, למשל מנורות LED נוטים לעבוד טוב יותר עם dimmers נגררים-קצה מאשר dimmers מתקדמים, אבל עם עמעם הקיים יכול להיות טען המינימלי הוא גבוה מדי עבור מנורת LED, למשל שמנורה 60W פילמנט עשוי להשתמש דימר בעל מטען המינימליות של 25W התחליף ש-LED יש דירוג צריכת חשמל של 6.5W - מתחת לרמת הנדרש על-ידי עמעם. ייעודי dimmers LED יש דירוג צריכת חשמל נמוכה מאוד מינימלי.

החוויה עמעום יכולה להיות שונה עם LED. בסך הכל ה-LED עמעום ביצועים מוסדר על ידי היכולת של מנהל ההתקן/השבב LED, את התאימות של המעגל עמעום. מאז יש מספר עצום של צירופים אפשריים של מנורות, דימר, זה לא יהיה אפשרי לקבל מנורת LED שעובד בכל סביבות עמעום.

LED יש כיום מגוון עמעום נמוכה יותר ממנורה פילמנט – נוריות עמום כעת עד כ 10% של סך תפוקת האור ואילו חוטים עשוי לרדת ל- 1-2%.  רובוטריקים מתח נמוך כמו פעם עם זרקורים 12V MR16 גם מוסיפים למורכבות

מה יקרה כאשר דימר עולה בקנה אחד עם מנורת LED?

מנורות LED רבים מתפרסמים כמו dimmable, אולם במציאות הביצועים של רבים מהם היא ואחוזי והונגריות תוצאות בהתאם עמעם בשימוש וטעינה של המעגל. במקרים מסוימים מנורת LED מהקופסא של מותקן בחדר עם מתג דימר רק כדי לגלות התאמת רמת אור מהבהב, לא אחיד.

· Flickering - מנורות יהבהבו (יכול להתרחש גם אם מנורה שאינם dimmable משמש)

· פלט הנשירה - אין אור בקצה של הסקאלה

· המלח נסיעות - כאשר עמעם התאמתו שם נמצא ללא שינוי התאמת פלט אור (אור ייתכן תעמעם לרמה מקובלת)

· לא חלקה - פלט אור לא ילכו מן דים כדי בהירים באופן ליניארי

· מנורות מרובות - בעיות עלול להפוך לעין בעת הוספת מנורות מרובות

· מעגל נזק או כשל - נהג LED, או LED פגום או נכשל.

· טען מתחת למינימום - עומס חשמל של המנורה LED הוא מתחת המינימום הנדרש על-ידי עמעם

· מעורב מודלים-שונה דגמי LED סביר להניח יש מנהלי התקנים שונים - מאז נהגים לנהוג אחרת התוצאה עלולה עמעום בעיות.

מה ניתן לעשות לגבי עמעום LED נורות?

· אידיאלי לשדרג את המעגל עמעום עם dimmers באיכות טובה המיועדות הוביל - קל לעשות עבור התקנות חדשות LED. זוהי השקעה טובה עבור תוחלת החיים של מנורת LED שלך.

· ודא שאתה רוכש LED dimmable או שאינם dimmable הנכון עבור הסוג של מעגל שלך

· השימוש דימר תואם

· לשנות את מעגל של עמעום כדי אי עמעום אם לא נעשה שימוש הרבה

· להסיר רובוטריקים בשימוש עם נורות MR16 12V ו להמיר ל- 240V GU10 ומנורות ההתאמה אותו על-ידי שינוי מחזיק מנורה (צריך להתבצע על ידי חשמלאי)

· כדאי לשקול לקנות את הדגם אותו ואת המותג של מנורת LED עבור כל ואביזרים באזור של חדר (כל מנורות יהיה הנהג אותו)

· זה גם יהיה רעיון טוב לקנות גלגל רזרבי - טכנולוגיית ה-LED (כמו עם טכנולוגיות אחרות כגון טלפונים ניידים) תמיד שיפור, שינוי.

החשוב ביותר הוא: נא היוועץ חשמלאי מוסמך לבצע שינויים כלשהם את המעגל.