הבית > תעשיית הידע > תוכן

למה צריך את למיתוג גופי חימום עמעם שומם?

Jul 25, 2016

כיום, רוב הספקים מוליכים למחצה תומכים שיגור LED עמעום צוללן עם הפונקציה של למיתוג גופי חימום עמעום מהסיבה של הנוחות של הצרכנים, אף-על-פי שיטת עמעום מסוג זה אין ביצועים מצוינים בכל.

כיום, רוב המשפחה אירופאיות ואמריקאיות בשוק מעדיפים לעמעם את מנורת ליבון על ידי למיתוג גופי חימום דימר. הם מקווים שמנורת ליבון יוחלפו על ידי האורות LED ישירות מבלי הטיפולי ואת כל שינוי על המתקנים הבסיסיים הקיימים.

עמעם למיתוג גופי חימום תשפיע לרעה את נוריות ה-LED מהיבטים 5, זה לא שיטה יוצאת דופן של עמעום.

היצירה הראשונה של השפעה שלילית: עמעם למיתוג גופי חימום יגרום נזק באופן בלתי נמנע את גורמי הכוח. גורמי הכוח יקטן בעת שהבהירות מכוונת עמוק כמו שיטת בכוונון בהירות עבור עמעם למיתוג גופי חימום הוא קליפ גל, אשר ישפיעו על האיכות של רשת החשמל כולו.

החלק השני של השפעה שלילית: למיתוג גופי חימום האם, גרמו להפרעה EMI רצינית.

החלק השלישי של השפעה שלילית: למיתוג גופי חימום יהיה כתוצאה יחס ההמרה של כוח האור כל. הקצב יהיה נמוך יותר מאשר 20% כאשר שהבהירות מכוונת עמוק.

החלק הרביעי של השפעה שלילית: עמעם למיתוג גופי חימום אינו מותאם עם אורות LED, אשר תגרום האורות פלאש ולהשפיע באמצעות חוויה. בינתיים, הבריאות של הצרכן יתערער.

החלק החמישי של השפעה שלילית: הרצון דימר למיתוג גופי חימום, גרמו THD בעיה רצינית. בעוד האנרגיה הבינלאומית סטנדרט מתחילים לדרוש הנורמה THD רציני. לדוגמה, EN61000-3-2.

בקיצור, זה לא בחירה טובה עבור נוריות ה-LED להיות מעומעמת על ידי דימר למיתוג גופי חימום...