הבית > תעשיית הידע > תוכן

סקירה כללית של ה-LED עמעום טכנולוגיה

Dec 27, 2016

עמעום הוא כיוון העיקריים של פיתוח טכנולוגיות LED הנהג. ישנם 2 דרכים לממש עמעום מבחינת הטכנולוגיה, אשר PWM למיתוג גופי חימום. למיתוג גופי חימום יש יתרונות רבים יותר בפרוייקט להחלפה. אבל PWM פוגש את LED האדם עמעום הדרישה של חיבה, דיוק ויעילות יותר. אז העיצוב adjudgement מהווה בסיס שונים על עיקרון שונה ביניהם.

ישנם 3 סוגים הזקוקים של עמעום: 1. הזקוקים של הפונקציה התאמת קו, כגון כניסה, חדר ישיבות, וכן הלאה; 2. השתקפות מנוחות אורח החיים ועל החיים, אשר לא רק יכול לכוונן את בהירות האור לפי הסביבה, אלא גם יכול לסכל את האווירה. 3. הצורך של הגנת הסביבה, חסכון באנרגיה, בינתיים זה הצורך החדש של "Energy Star". חיסכון באנרגיה היתרונות הבולטים, בסיס חשוב של הממשלה פרסם מדיניות כדי לקדם את יישום הטכנולוגיה. אם עמעום טכנולוגיה ניתן להשתמש עבור תאורה יומי, זה היה משחק גדול באנרגיה היתרון של תאורת LED.

יש 3 דרכים עיקריות של LED עמעום בשוק כיום: 1. עמעום ליניארית; 2. למיתוג גופי חימום עמעום; 3. PWM עמעום. שלוש דרכים יש יתרונות וחסרונות משלהם. עמעום ליניארי בעיקר מבסס על עקרון ההפרדה מתח פשוט. היתרונות הם שהיישום הוא פשוט ללא הפרעה. החסרונות אינם רק גמיש ולא יעיל, אך גם גורם לבן אור LED לקזז את האור הצהוב תוך נמוך הזרם אלקטרוני LED. חוץ מזה, שם להיות התחמם בגלל מתח ההפרדה.

למיתוג גופי חימום עמעום היא הדרך עמעום נפוץ של היישום עבור מנורות ליבון, חיסכון באנרגיה כיום. עקרון הפעולה שלו הוא קלט מתח waveform דרך הזווית הולכה אחרי גזור-הגל, וכתוצאה מכך וקולו כדי waveform מתח פלט. היישום של עיקרון וצורניים יכולה להפחית את מתח RMS כדי להפחית את הכוח רגילים עומס (resistive load). היתרונות של עמעום למיתוג גופי חימום היא יציבה ויעילות. אבל הבסיס על עקרון הפעולה, יש כמה חסרונות עיצוב בעת החלת. כמו מתי כוח גדול עומס, הולכה זווית וויל בקלות לא יציב, צורת גל על הפלט יהיה לא אחיד, רטט של קוצים תתרחש. אלה פלט לא יציב גורם LED להבהב. הסיבה של מנורת ליבון הקודם לא הבהוב הוא כי זה ליניארי וטעינה של העבודה הנוכחית בדרך כלל עד 50mA. אז למיתוג גופי חימום דימר בשוק כיום, אשר מתאים מנורת ליבון, אינה מתאימה עבור מוצרי LED. זה נדרש כדי להשתפר כדי להשתלב LED מאפיין.

תחת ההנחה של נורית LED בשוק מחליף ראוי פוטנציאליים, המסוף שברצפה יצרנים מעדיפים בעיקר למיתוג גופי חימום. מאז הם להציג לפי הזווית של נוחות של החלפת מנורה. ישנם רבים LED עמעום מוצרים המבוססים על למיתוג גופי חימום, הם גם ממוטבות עבור כוח פקטור התיקון (PFC), מדויק פלט, מגוון רחב, הבהוב-חופשית וכן הלאה. עם זאת, זה מקובל כי הטכנולוגיה היא רק המעבר טכנולוגיה: למיתוג גופי חימום מיועד ליבון, בעל המאפיינים של LED כדי להתאים מאפייני למיתוג גופי חימום, אשר מגביל את המשך ההתפתחות של LED עמעום טכנולוגיה.

טכנולוגיית עמעום PWM נחשבת כיום טכנולוגיית עמעום LED המבטיחים ביותר. בזמן דים רוחב פולס PWM, זה הכרחי לספק מקור האות התאמת רוחב הדופק נוספים. עוברים שינוי אות קלט הדופק מחזור לווסת את השבב הנהג LED על הכוח שער FET לאותות בקרה, כדי להשיג את המטרה של התאמת ה-LED הנוכחי. יש 3 יתרונות PWM שמוכר: 1. צבע טמפרטורה של האור הלבן ש-LED תקוזז עם הגודל הנוכחי נהיגה, המהווה חסרונה של עמעום ליניארי. ואת PWM שמוכר לא תהיה את הבעיה; 2. PWM שליטה דיוק הוא הרבה יותר גבוה מאשר עמעום ליניארית; 3. בסיס על עמעום דיגיטלי PWM יש expansibility טכנולוגיה הרבה יותר לטווח ארוך, עדיף להיות חכם LED טכנולוגיה משולבת לפיתוח עתידי.