הבית > תעשיית הידע > תוכן

תאורת LED אינטליגנטי עם בקר LED

Jun 18, 2016

עם התפתחות תאורה led, הצורך של בקר led אינטליגנטי יותר וצוללן הוביל הולך וגדל בהדרגה. הוספת אינטליגנציה לתוך תאורת LED צריך להפוך לצוללנים LED עם פונקציה קבועה לתוך micro LED צוללן או בקר לוגי מיתכנת.

האיכות של הפריה חוץ גופית הוא מאוד חשוב עבור מכשיר תאורה רבים, כולל מסך תצוגה מסחריים ותאורה בידור. שלושה גורמים עיקריים המשפיעים על הביצועים של LED הן הבדל של ייצור בטמפרטורה, צריבות.

הבדל של ייצור

הפלט שונה מהרבה LED יהיה שינוי גדול. בשל ההבדל של ייצור, האיכות של הפריה חוץ גופית יהיה ההבדל אם הרכיבים של LED הם מגרשים על פי הקווים מוצרים זהים. עם בקר LED אינטליגנטי, המערכת יכולה להתאים ולפצות את ההבדל.

טמפרטורה

הפלט של הוביל הרצון להשתנות עם שינוי הטמפרטורה. כדי לפצות על האפקט הזה, המערכת צריכה חיישן כדי להתאים את הטמפרטורה. הבקר מיקרו לקרוא את הנתונים של חיישן כדי להתאים את הצוללן LED. לכן, את הצבע ואת עוצמת הארה יתאפס באופן דינמי.

הוזמנו לאחרונה בצריבה

צריבות של LED תשפיע על האיכות של הפריה חוץ גופית וכתוצאה מכך השינוי של צבע. לדוגמה, ה-LED אדום יהיה מהיר צריבות מאשר נורית כחולה. צבע המיוצר על ידי פלט כוח מסוים או PWM תדר משתנה עם חלוף הזמן. הבקר אינטליגנטי שקול צריבות ולהתאים צבע עקומות. במקרה הזה, הפריה חוץ גופית תמשיך אותו במחזור החיים של כל מערכת LED.

במילה אחת, בקר ה-LED אינטליגנטי יכול ליצור מערכת תאורה יותר ניתן לתיקון