הבית > תעשיית הידע > תוכן

6 נקודות המפתח לבחירת QualityLed גבוהה קלטות

Jun 20, 2016

לקוחות רבים מאיתנו ביקש הספק טוב רצועות הוביל תואמים עבור שלנו באיכות גבוההבקר הוביל andamp; עמעם.

. כי הם קנו בדרך כלל באיכות ירודה הוביל את הקלטות.

עכשיו, אני רוצה לחלוק עם 6 נקודות המפתח לבחירת הקלטות באיכות גבוהה הוביל לפי העיניים.

1. לבדוק את המקום הלחמה. ייצור רצועות לד רגיל היא באמצעות מכונה אוטומטית SMT, השתמש בהדבק הלחמה, הזרמה מחדש תהליך. לכן, הלחמה המפרקים של רצועות הוביל חלקה, הלחמה כמות אין הרבה, הקשת המפרקים הלחמה מהמקלדת FPC אל האלקטרודה led. של ייצור אחרים רצועות הלחמה נפח אחיד, סיימנו נקודה ריתוך מטר, יש גם דרגות שונות של בדיל מופיע תיאור, וזו תופעות אופייניות של ריתוך ידנית.

2. בדוק את איכות FPC. PFC שהופקדו התגלגל נחושת, נחושת בלבוש, הנחושת התגלגל מחובר בכללותה, יכול להיות שרירותי קיפול מעוקל ללא ריתוך דיסק ששפך תופעה. מסכל נחושת בלבוש בולטת, אם נסתכל מקרוב, יכול לדאוג מן החיבור רפידות ו FPC。 אם כיפוף גם רבים, יופיעו הלחמה משטח הנחה, טמפרטורה גבוהה מדי יגרום pad ריתוך מחוץ.

3. בדוק את פני השטח של הרצועות הוביל נקי ברמה. אם זה המיוצר על ידי מכונת SMT טובה, ניקיון השטח הוא טוב מאוד, לא רואה כל הטומאות, הכתם. עוד כמה רצועות השטח הוא כתמים, השטח של FPC יהיה שטף שיורי סיגים פח.

4. בדוק את האריזה. רצועות לד רגיל ישמש באד אנטי סטטי עם לוחית פלסטיק. גליל פלסטיק הוא רמה. לאחרים להשתמש רק הכסף או לבן תיק רגיל, בלי פונקציית אנטי סטטי, גליל פלסטיק הוא שחזור C רמה.

5. את התווית. רצועות לד רגיל תווית המידע הוא מלא, עם פירוט נתונים טכניים, התוצרת תאריך, האישורים וכן הלאה. כמה אחרים ללא מידע אלה או את הנתונים לגמרי לא נכון.

6. דבק. נורמלי הוביל רצועות שימוש מקורי דבק 3 מ' וזה ייבוא מארה ב, בדרך כלל באופן המדבקה הצהובה. לאחרים להשתמש שהדבק גירסה חקיין, לתפקד לא כמו גם בארה ב 3 מ', בדרך כלל בלבן.