הבית > תעשיית הידע > תוכן

4 טיפים כדי למצוא את המקום הטוב ביותר עבור LED רצועות/הקלטות

Jul 16, 2016

סטריפ לד/קלטת היא דרך מדהימה להביא תאורה למקומות שלא חשבתי אפשרי. אורך קצר, עיצוב פרופיל נמוך, גיבוי דבק פשוט להביא מגוון גדול של אפשרויות שבו ניתן להציב חשפנות/קלטת LED. אבל מנסה למצוא את המיקום המושלם למקם את הרצועה/הקלטת יכול להיות קשה. מנסה משקל האפשרויות השונות של היכן למקם רצועת LED שהנורה ביותר וכדי למנוע נקודות חמות יכול להיות קשה לאזן ולהשיג.

ארבעה טיפים להציע:

1. כאשר הצבת את רצועות/הקלטות, להבין מהו האזור צריך להיות מואר. לפני שתצרף רצועת LED לצמיתות לכל משטח, להרכיב את רצועת הכוח לראות איך רצועת/הקלטת למעלה. לאחר מכן להחזיק את זה לאן צריך ללכת עם דבק זמני, או השנייה זוג ידיים לעכב את הרצועה. ואז לעמוד בחזרה לראות אם רצועת בהיר מספיק מאיר באזור הרצוי. אם האור בהירים מדי, לצרף או לרכוש של LED דימר או בקר, כדי להפיל את רמת הבהירות. אתה יכול להתאים אפשרויות צבע סטטי ושינויים שונים דינאמי תאורת אפקטים באמצעות מגע אלחוטי שלט. על פי הצורך הממשי של הלקוחות, הוא יכול לבצע שינוי קופצנית, שינוי הדרגתי, strobe פלאש ואפקטים אחרים של שינוי.

2 למצוא באיזה מצב פרויקט האור בכיוון הנכון. בעוד LED רצועת/הקלטת ממוקמת באופן זמני במקום, להסתובב החשפנות/הקלטת כדי לראות אם זה מקרין את האור לכיוון הדרושים. אם LED רצועת אור הפרויקטים בכיוון הלא נכון בקפידה ניתוק רצועת לאט לסובב את הרצועה עד מאירה אור בכיוון הנכון, ואז באופן זמני לחבר מחדש. נורות LED מגיעים עם זווית קרן בת 120 מעלות עבור תאורה לשליטה. יכול להיות נשלט על-ידי שינוי הזווית של פני השטח שמונחת על הכיוון של אור.

3 להימנע נקודות חמות על-ידי הצבת LED רצועת הרחק משטחי בניצב. לדוגמה, כאשר LED רצועת מושם על הקיר האחורי של תחת שטח ארון, של ה-LED בנפרד פרויקט על פני השטח ליד רצועת כיוון האור של ה-LED שאין מספיק מרחק כדי חפיפה. כדי למנוע זאת, נסה למקם רצועת נורית לפחות 1 אינץ ' בלבד כל משטח בניצב. אם לא ניתן להימנע מכך, להשתמש מפזר אור כדי ליצור את המראה של אור ליניארי אחיד, הדומה אור נורת ניאון.

4 במקום רצועת LED שבו אתה לא רואה את זה. לאחר בקפידה להחליט על האזור ה-LED אור יואר, בדוק כי רצועת תואריהל, כמו הצבת רצועת באזור גלוי יכולות להטעות. אם ניתן לראות את רצועת LED, מקום עבודה קטנה או פלסטיק או להעביר רצועת עוד יותר פנימה מן השטח הנצפה. אם ישנם משטחים משקפים רבים מדי, כגון מראות או כרום משטחים לשימוש פרופילי אלומיניום LED עם רשתות ומפזרים סיים מראה מקצועי.

מקווה שאלה ארבעה טיפים שימושיים עבור הפרוייקט שלך.