הבית > עלינו

שנג'ן Hoion תאורה ושות', בע מ היא חברה מדע וטכנולוגיה, דגש על השדה פוטואלקטריים בקרה LED. הקשורים המוצרים כוללים: בקר RGB, אלחוטי RF בקר, בקר מרחוק אינפרא-אדום, LED דימר, מגבר RGB, SPI בקר, בקר קול של LED, DMX512 ראשי בקר, מפענח DMX512, נהג עמעום LED וכן הלאה.

אנחנו מחזיק אוסף של צוות ניהול ההיי איכות, אוסף של צוות מקצועי ההיי-טק. זה מצליח עקרון (האדם בתור יסוד), זה תמיד מכבד ידע אינטלקטואלי, אז מגולפות שלנו אוסף של צוות coordingative ההיי איכות, מיומן מאוד עם מוסרי טוב וסגנון קפדנית. דרך מהמאמצים של הקבוצה ואת ההצטברות של חדשנות מתמדת של הטכנולוגיה, החברה זכתה את האמון ותמיכה של לקוחות מאז הקמתה. לדבוק מהפילוסופיה העסקית "מוצרי איכות, חדשנות מתמדת, שירות מצוין".

. בחרנו ערוצי הספק חומרים טובים, תהליך ייצור קפדני כדי להבטיח בקרת איכות מושלמת... R & D המחלקה שלנו ללא הרף לחקור ולפתח מוצרים יצירתיים יותר, לשתף עם הלקוחות שלנו, ולגדול יחד. "שביעות רצון מובטחת" היא אמת המידה של השירות שלנו, "יעלה על ציפיות הלקוח" היא המטרה של השירות שלנו, אנחנו רוצים לעשות כל מאמץ כדי לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו וליצור גדול יותר, יותר שיתוף פעולה מעמיק.